Kullanım Şartları

ilacbilgibankasi.com web sitesinin Kullanım Şartları ve Koşullarını detaylandırmaktadır. ilacbilgibankasi.com web sayfalarını kullanarak, aşağıdaki yazılı kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2004 yılından günümüze kadar internet ortamında yayınına aralıksız devam eden Avrupa Pharma olarak amacımız Türkiye piyasasında satılmakta olan ilaçlara ait tüm bilgilerin bulunabileceği en güvenilir ve en doğru kaynağı internet ortamında ücretsiz olarak kullanıcılarımıza sağlamaktır. Sağlık sektöründeki profesyoneller, doktorlar, eczacılar ve tüketiciler hedef kutlanıcı kitlemizi oluşturmaktadır.

Sitemizde kesinlikle ilaç önerisi ve satışı yapılamaktadır.

ilacbilgibankasi.com'da Yer alan ilaç ve diğer bilgilerin esasını teşkil eden ilaç firma ve onlara ait ilaçların tüm bilgileri direkt olarak ilgili firmaların ürün sorumlularından ve diğer basılı kaynaklardan sağlanmaktadır.

Soru ve öneriler sizlerden gelecek her türlü soru ve önerileri en kısa sürede cevaplamaktayız. Bizimle iletişim kurmak için info@ilacbilgibankasi.com mail adresini kullanabilirsiniz.